KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14003082
nr 1400 3082
Hans Norsbo
(1897-1955), Sverige
Signerad, daterad 1950, etsning, 34x25 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 maj 2021
kl 19:42:30
31/5 19:02:44